ASIS International je přední mezinárodní sdružení bezpečnostních profesionálů založená v roce 1955 s více než 38.000 členy po celém světě a nejstarším bezpečnostním certifikátem na světě – CPP. Základní vizí sdružení je rozvoj celosvětové bezpečnosti. Cílem naší pobočky je přispět společné vizi podporou profesionálů z České republiky.ČLENSTVÍ V ČESKÉ POBOČCE ASIS INTERNATIONAL

K tomu, aby se nový člen mohl přidružit k české pobočce ASIS International postačí, pokud vyplní do přihlášky, že chce být členem právě v české pobočce (možno uvést i pod číslem 252). Pro členy jsou mimo jiné tyto výhody:

 

  1. Odborné vzdělávací kurzy a semináře pořádané českou pobočkou
  2. Kulaté stolů k aktuálnímu bezpečnostnímu tématu
  3. Výroční Konference bezpečnostního managementu (KBM). Členové mají snížené vstupné, mohou se i aktivně podílet na tvorbě programu či sami prezentovat zajímavá bezpečnostní témata. Jednoduše neexistuje lepší místo, kde byste mohli sdílet názory na obecné problémy, nové myšlenky a příležitosti v bezpečnostním průmyslu.
  4. Neformální setkání - klubové prostředí
    Jedinečná možnost navázat kontakty, sdílet informace, participovat na rozvoji české pobočky, nebo se jen dobře pobavit s renomavanými bezpečnostními odborníky a přáteli.
  5. Publikace odborných článků a publikací dle zaměření člena ASIS

Array

 
*/ ?>