ASIS International je přední mezinárodní sdružení bezpečnostních profesionálů založená v roce 1955 s více než 38.000 členy po celém světě a nejstarším bezpečnostním certifikátem na světě – CPP. Základní vizí sdružení je rozvoj celosvětové bezpečnosti. Cílem naší pobočky je přispět společné vizi podporou profesionálů z České republiky.Osvědčení pro odborníky na ochranné služby (CPP)

Napomozte dosažení vašich kariérních cílů prostřednictvím certifikace odbornosti. Naše osvědčení pro odborníky na ochranné služby (CPP) – které ASIS vystavuje déle než 35 let – je v bezpečnostním průmyslu nejvyšším uznáním pro odborníky a je to též nejstarší bezpečnostní certifikace na světě. Osvědčení CPP je udělováno na základě praxe a úspěšného složení zkoušky zaměřené na široké spektrum znalostí z oblasti bezpečnostního managementu. Prokazuje, že jste "certifikováni představenstvem".

Více informací získate na mezinárodních stránkách ASIS International. Případným zájemcům o certifikaci rádi poradíme s přípravou, podmínkami apod.


Array

 
*/ ?>