ASIS International je přední mezinárodní sdružení bezpečnostních profesionálů založená v roce 1955 s více než 38.000 členy po celém světě a nejstarším bezpečnostním certifikátem na světě – CPP. Základní vizí sdružení je rozvoj celosvětové bezpečnosti. Cílem naší pobočky je přispět společné vizi podporou profesionálů z České republiky.O SLUŽBĚ KARIÉRA

Služba „KARIÉRA“ je tou nejefektivnější cestou pro společnosti a jednotlivce k nalezení kvalifikovaných, kompetentní odborníků pro oblast bezpečnostního managementu. Česká pobočka navazuje na úspěšnou tradici mezinárodního zaměstnaneckého centra - The ASIS International Employment Resource Service (ERS) a stává se tak významným partnerem firem hledajících garanci kvality při výběru kandidátů pro pozice středního a vyššího managementu pro oblast bezpečnosti.

Více než 35,000 bezpečnostních profesionálů sdružení ASIS Int. patří mezi nejvíce kvalifikované manažery na světě o čemž vypovídá i průměrná doba praxe, která je úctyhodných 18 let v bezpečnostním průmyslu.

Zvláště bychom chtěli upozornit na záruku nejvyšší profesionality kterou zaručují certifikace CPP™, PSP™ a PCI™.

Přes 4,000 členů ASIS jsou držiteli prestižního Certified Protection Professional (CPP™) titulu, který je hluboce respektován v bezpečnostním průmyslu jako potvrzení o úspěšném absolvování špičkového profesionálního tréninku, hlubokých vědomostí a neoddiskutovatelné oddanosti povolání bezpečnostního manažera.

Všichni uchazeči o uvedené pozice jsou členy ASIS ČR a splňují kvalifikační podmínky a morální předpoklady spojené s tímto statutem.

V případě potřeby může ASIS ČR pomoci „na náklady inzerující firmy“ s výběrovým řízením a výběrem vhodného kandidáta.

Některé služby které nabízíme:

  • Preemployment screening
  • Psychodiagnostické centrum
  • Praktické úzce specializované testy
  • Pomoc při proškolení kandidáta na inzerovanou pozici

Jestliže hledáte „hotové“ individuality pro vedení či posílení vašeho „security“ týmu, pak přestaňte sázet na náhodu a nechte ASIS ČR pracovat za vás.


Array

 
*/ ?>