ASIS International je přední mezinárodní sdružení bezpečnostních profesionálů založená v roce 1955 s více než 38.000 členy po celém světě a nejstarším bezpečnostním certifikátem na světě – CPP. Základní vizí sdružení je rozvoj celosvětové bezpečnosti. Cílem naší pobočky je přispět společné vizi podporou profesionálů z České republiky.


ASIS Czech Republic podpořil projekt MV ČR

Datum: 18. 03. 2019

Sdružení ASIS Czech Republic podpořilo projekt v rámci situační prevence s názvem "Zabezpečte se". Projekt ukazuje, vysvětluje a doporučuje občanům správná a relevantní řešení zabezpečení jejich majetku pomocí nezbytného základu. Projekt byl iniciován potřebou informovat veřejnost v nových trendech vloupání do obydlí, které se objevily s okolních státech. Jeho cílem je snížit majetkovou trestnou činnost, probudit u majitelů zodpovědnost k vlastnímu majetku a v neposlední řadě také vzdělávání policistů specializujících se na majetkovou trestnou činnost v nejnovějších technologiích.

Hlavním nástrojem tohoto projektu je mobilní aplikace pro občany a s názvem "Zabezpečte se" se základními informacemi a návody pro zabezpečení majetku. Aplikace je k dispozici na App Store nebo Google Play a to zcela zdarma. Na aplikaci spolupracoval také Cech mechanických zámkových systémů ČR, a tak obsahuje i databázi členů a ověřených zámečníků.

foto app1  foto app2 

 


 

 

   
 
*/ ?>