ASIS International je přední mezinárodní sdružení bezpečnostních profesionálů založená v roce 1955 s více než 38.000 členy po celém světě a nejstarším bezpečnostním certifikátem na světě – CPP. Základní vizí sdružení je rozvoj celosvětové bezpečnosti. Cílem naší pobočky je přispět společné vizi podporou profesionálů z České republiky.


Novinky

Kulatý stůl Pardubice

22. 02. 2019

V pátek se pod záštitou české pobočky ASIS International konal Kulatý stůl na téma BEZPEČNOST V PRŮMYSLOVÝCH AREÁLECH. Akce proběhla v Pardubicích pod záštitou bezpečnostního ředitele společnosti Foxconn, Petra Antona. Akce se účastnili zástupci odpovědní za bezpečnost velkých českých průmyslových areálů Panasonic, Foxconn, Philip Morris, Coca Cola, TPCA a Arvato.

Kulatý stůl_PCE

Řešil se hlavně posun bezpečnostních rizik v rámci průmyslu k rizikům informačním, tedy stoupání významu cybersecurity. Probraly se také slabiny současných bezpečnostních systémů a možnosti celkové analýzy rizik. Velkým tématem bylo nahrazení fyzické síly technologiemi a jeho funkčnost a také možnost tvorby bezpečnostní politiky a prosazování vizí bezpečnosti vůči korporátním společnostem.


Ohlédnutí za Security Summitem 2018

05. 10. 2018

Podoba chystaného zákona o soukromé bezpečnostní činnosti, aktuální kybernetické hrozby, digitalizace, automatizace a koncept smart city. Taková byla hlavní témata 14. ročníku mezinárodní bezpečnostní konference s účastí široce uznávaných bezpečnostních expertů Yotama Dagana a Offera Einava.

 

Recnici1.blok_loga.JPG   Recnici1.blok_loga3.JPG

více informací


Security Summit 2018 - ČR patří z hlediska kyberbezpečnosti k nejbezpečnějším státům

02. 10. 2018

Další z témat, které zaznělo na Security Summitu 2018, byla kyberbezpečnost. Odborníci se shodli, že Česká republika patří z tohoto hlediska k nejbezpečnějším státům. Více se můžete dočíst v článku Security magazínu zde


Security Summit - nejaktuálnější bezpečnostní hrozby

01. 10. 2018

Na ASIS Security summitu 2018 se diskutovaly mimo jiné i nejaktuálnější bezpečnostní hrozby. Téma si můžete připomenout v článku Security magazínu zde.


Security Summit 2018

20. 09. 2018

Dnes 20.9. proběhl v zastupitelském sále Magistrátu hl. města Prahy již 14.ročník konference Security Summit, která je největším setkáním bezpečnostních profesionálů v České republice.

více informací
 
*/ ?>