ASIS International je přední mezinárodní sdružení bezpečnostních profesionálů založená v roce 1955 s více než 38.000 členy po celém světě a nejstarším bezpečnostním certifikátem na světě – CPP. Základní vizí sdružení je rozvoj celosvětové bezpečnosti. Cílem naší pobočky je přispět společné vizi podporou profesionálů z České republiky.Vzdělávání a certifikace

Příležitost vybudovat si renomé a manažerský potenciál

Rozvíjejte svoji kariéru prostřednictvím účasti v celé řadě programů ASIS International. Ať už jste členem některé z více než 200 regionálních poboček po celém světě, působíte v nějaké zájmové radě nebo si jakkoliv jinak zvyšujete kvalifikaci, ASIS nabízí jedinečnou příležitost kontaktu s odborníky a umožňuje vám zdokonalovat manažerské schopnosti, jejichž dosažení je možno stvrdit certifikací.

Semináře, přednášky, konference, zdroje informací

ASIS se věnuje zvyšování účinnosti a produktivity bezpečnostních profesionálů rozvíjením vzdělávacích programů a materiálů, které jsou určeny pro vzdělávací akce v oblasti bezpečnosti, např. jako výroční semináře a výstavy, stejně jako řešení jednotlivých bezpečnostních témat.

Každoroční seminář a výstavy

Připojte se k více než 17,000 kolegům z celého světa, poznejte nové technologie a seznamte se s nejnovějšími bezpečnostními trendy a praktikami na každoročním mezinárodním semináři a výstavách. S více než 135 konferencemi věnovanými profesnímu rozvoji a více než 800 vystavovateli jde o nejkomplexnější vzdělávací událost v bezpečnostním průmyslu. A stejně jako v ostatních případech členové ASIS International platí nižší registrační poplatky.

Každoroční evropská konference

Seznamte se s současnými nejžhavějšími a nejkomplexnějšími tématy současnosti na evropské konferenci ASIS. Tato konference poskytuje komplexní pohled a neotřelé názory na skutečnosti, kterým musí pracovníci bezpečnostní sféry čelit.

Profesní rozvoj

Využijte více než 30 různých vzdělávacích programů. Od jednodenních intenzivních programů zaměřených na jediné téma po kurzy zaměřené do hloubky, které pokrývají veškeré aspekty bezpečnostního managementu, jsou naše programy nastavené tak, aby vyhovovaly vašim specifickým cílům. Jako člen ASIS International můžete čerpat značné slevy, které často převyšují výši ročního členského poplatku. Vzdělávací politika ASIS International překračuje hranice poslucháren a zahrnuje systém nabídek, které vám umožní zvolit takovou metodu vzdělávání, která pro vás bude nejvhodnější – ať už jde o samostudium, e-learning, virtuální fóra nebo partnerství s univerzitami prostřednictvím distančního vzdělávání. Dokonce vám programy dodáme přímo na vaše pracoviště—ideální řešení pro organizace, které potřebují proškolit menší team nebo celé oddělení.

Časopis "Security Management"

Seznamte se s tím, co top manažeři považují za nejlepší zdroj informací o nejnovějších trendech: mezinárodní časopisem "Security Management". Tento měsíčník obsahuje hloubkové analýzy problémů, informace o výzkumných projektech a objektivní pohled na čelní představitele průmyslu a mezi hlavní autory článků patří přední experti bezpečnostního průmyslu. Členové ASIS International dostávají "Security Management" zdarma.

ASIS průvodce pro nákupčí

Rozhodujte při nákupech chytře s pomocí tohoto katalogu produktů a služeb. Průvodce pro nákupčí – pro členy ASIS je dostupná online a v tištěné podobě – pomáhá porovnávat produkty a hledat průmyslové experty.

O.P. Norton – Centrum informačních zdrojů (IRC)

Klikněte na největší zdroj informací týkajících se bezpečnosti, včetně největší sbírky publikací s bezpečnostními tématy, online databází, videokazet, výzkumů atd. Tým našich knihovníků z centra informačních zdrojů vám pomůže zaměřit se na informace, které potřebujete.

ASIS Online

Pro získání nejnovějších informací z průmyslu se připojte na www.asisonline.org. Kromě faktů a informací část určená pouze pro členy ASIS obsahuje seznam pracovních míst, e-mailová fóra, otázky a odpovědi, zdroje publikací a přístup do kompletního adresáře členů.

Dynamics

Buďte v obraze – náš časopis pro členy Dynamics vám každé dva měsíce přináší informace o místních, regionálních, národních a nadnárodních událostech.

Knihkupectví ASIS

Získejte slevy na více než 300 odborníky doporučených publikací, CD, kazet a jiného zboží prostřednictvím knihkupectví ASIS.

Registr volných pozic (ERS)

Objevte nové manažerské pozice v bezpečnostním průmyslu nebo obsaďte volná místa ve vaší firmě kvalifikovanými manažery prostřednictvím našeho Registru volných pozic (ERS). ERS je nejkomplexnější a nejaktuálnější zdroj volných pozic svého druhu – a seznam těchto volných míst je přístupný pouze pro členy ASIS!


Array

 
*/ ?>